09.06.2022.

9 маусым «Балапан» КММ «Шортанды №1 орта мектебі» лагерінде
«Шығармашылық серпін» күні және ол көптен күткен күннен басталды – бұл «Радуга» отрядының «Балапан» мектеп жанындағы лагерінің ашылуы. Мектеп жанындағы лагерьдің ашылуы - ең жарқын және ең қызықты оқиғалардың бірі, өйткені бұл жаңа дәуірдің, жаңа достықтың, жаңа үміттердің бастауы. Балалар ойнап, көңіл көтерді.
Балаларға мектеп жанындағы лагерь мұғалімдері дайындаған мерекелік концерт ұйымдастырылды. Жігіттер тамаша қойылымдарды тыңдады, сонымен қатар «Бантиков» мерекесі өтті. Салтанатты ашылудан кейін балаларға тәтті сыйлықтар таратылды. Балалар бейқамдық пен бақыт әлеміне сүңгіп кетті.

Жаңартылған күні: 01.02.2023 11:00
Құрылған күні: 01.02.2023 11:00