Баланың мектепке бейімделуі

Баланың бастауыш сатыға келу кезеңінде (1-сынып), бастауыштан орта мектепке (5-сынып), сондай-ақ орта буыннан жоғарыға (10-сынып) көшу.
Мектептің психологиялық қызметінің алдында келесі міндеттер тұр: балалардың мектепке ойдағыдай бейімделуі үшін жағдай жасау (сынып ұжымын қалыптастыру; негізделген, дәйекті талаптардың біртұтас жүйесін әзірлеу; балалардың құрдастарымен, мұғалімдермен және басқалармен қарым-қатынасының нормаларын белгілеу. мектеп қызметкерлері және т.б.); балалардың оқуға, танымдық дамуына, қарым-қатынасқа психологиялық дайындық деңгейін арттыру; оқу жоспарын, оқу жүктемесін, білім беру технологияларын бесінші сынып оқушыларының жеке мүмкіндіктері мен қажеттіліктеріне бейімдеу.

Сондықтан педагог-психологтың жұмыс жоспарына сәйкес қыркүйек-қазан айына психолог жұмысы 1-ші; 5 және 10 сыныптар.

Жаңартылған күні: 03.02.2023 10:43
Құрылған күні: 03.02.2023 10:43