2021 жылы мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы қызмет туралы есеп.

Мемлекеттік қызмет көрсету саласындағы қызмет туралы есеп

«Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданындағы білім бөлімінің Шортанды ауылының № 1 орта мектебі» КММ 2021 ж.

Халыққа мемлекеттік қызмет көрсету сапасын арттыру сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің және азаматтардың мемлекеттік органдар қызметіне сенімін арттырудың маңызды аспектісі болып табылады.

Мемлекеттік қызметтер мынадай негізгі қағидаттар негізінде көрсетіледі:

1. тегіне, әлеуметтік, лауазымдық және мүліктік жағдайына, жынысына, нәсіліне, ұлтына, тіліне, дінге көзқарасына, нанымына, тұрғылықты жеріне немесе кез келген басқа жағдаяттарға байланысты ешқандай кемсітушіліксіз көрсетілетін қызметті алушыларға тең қолжетімділік;

2. мемлекеттік қызметтерді көрсетудегі бюрократия мен қағазбастылық көріністеріне жол бермеу;

3. мемлекеттік қызметтерді көрсетудегі есеп берушілік пен ашықтық;

4. мемлекеттік қызметтердің сапасы мен қолжетімділігі;

5. мемлекеттік қызмет көрсету үдерісін үздіксіз жетілдіру;

6. мемлекеттік қызметтерді көрсетудегі үнемділік пен тиімділік.

«Ақмола облысы білім бөлімінің Шортанды ауданы білім бөлімінің Шортанды ауылының № 1 орта мектебі» КММ Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтерді көрсететін мемлекеттік орган болып табылады. «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы».

Мемлекеттік мекеме 6 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1. «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электрондық (автоматтандырылған)

2021 жылы 44, akmola.kz ақпараттық жүйесі арқылы – 29, мемлекеттік орган арқылы – 15 қызмет көрсетілді.

2. "Денсаулығы бойынша ұзақ уақыт бойы бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына бара алмайтын балаларды үйде тегін жеке оқытуды ұйымдастыруға құжаттарды қабылдау"

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі

Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны электрондық (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде.

2021 жылы өтініштер түскен жоқ.

3. «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында рұқсат беру және оқыту»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны электрондық (толық автоматтандырылған).

2021 жылы өтініштер түскен жоқ.

4. «Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған)/қағаз

2021 жылы ҚР БҒМ-47 «es.iac.kz» ақпараттық жүйесі арқылы 1 қызмет көрсетілді.

5. «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттау үшін құжаттарды қабылдау. орта білім»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны электрондық (ішінара автоматтандырылған/қағаз түрінде).

2021 жылы Мемлекеттік корпорация арқылы -3 қызмет көрсетілді.

6. «Жалпы білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыруға құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

2021 жылы 32 қызмет көрсетілсе, оның 25-і akmola.kz ақпараттық жүйесі арқылы, 7-уі мемлекеттік орган арқылы қағаз түрінде көрсетілді.

Мектеп директоры                       Д.М. Жапаров

Әлі пікірлер