Ортағасырлық қамалдың көрінісі

Бірінші тоқсан зымырап өтіп бара жатқанда артымызға қарап үлгермедік. Жақында мектеп аумағын тек алтын жапырақтар ғана қоршап тұрса, енді оның орнына алғашқы суық келіп, бәрі ақ қардай ақ ұлпамен жабылған. Оқушылардың бұрынғы күзгі көңіл-күйін, жылуын сақтау мақсатында тарих пәнінің мұғалімі Байжігітова В.А. 6-сынып оқушыларына шығармашылық тапсырма қою. Алтыншы сынып оқушылары дүниежүзілік тарихты, тарихтағы ең жұмбақ және тартысты кезеңдердің бірі – орта ғасырларды енді ғана бастан өткере бастады.

Ең алдымен, кез келген адам үшін бұл дәуір құдіретті ортағасырлық қамалмен байланысты. Студенттерге ортағасырлық қамал туралы өздерінің көзқарастарын уақытша үлгі арқылы көрсету ұсынылды. Бүкіл алтыншы сынып бұрын сабақта өткен тарихи мәліметтерге сүйене отырып, өз қиялын ашық түстермен көрсетті. Студенттер бұдан әрі де жалындылық жоғалтпай, тарих сабағында осындай стандартты емес тапсырмаларды үлкен қызығушылықпен орындайды деп сенеміз.

Жаңартылған күні: 28.03.2023 10:42
Құрылған күні: 28.03.2023 10:42