Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміне сәйкес «Ақмола облысы  білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі  шортанды кентінің  №1 жалпы  орта білім беретін мектебі» КММ 4 қызмет көрсетеді.

2023 жылдың қорытындысы бойынша мемлекеттік қызметтердің саны 50 құрады, оның ішінде:

- қағаз түрінде - 15

- «Электрондық үкімет» веб-порталы арқылы – 35

«Ақмола облысы  білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі  шортанды кентінің  №1 жалпы  орта білім беретін мектебі» КММ 4 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1. Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау – 25
  2. Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттар қабылдау - 6
  3.  Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру – 0
  4. Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыруға құжаттарды қабылдау – 19

Халықты ақпараттандыру мақсатында білім беру саласындағы мемлекеттік қызметтерді көрсету қағидалары мектеп сайтының «Мемлекеттік қызметтер» бөлімінде орналастырылған.Сонымен қатар, халыққа қолжетімділік және мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша ақпараттандыру мақсатында барлық білім беру ұйымдарында көрнекі ақпарат (стандарттар, қосымша үлгілері және т.б.) стендтері орналастырылған.

Мемлекеттік органның ресми интернет-ресурсында ережелерді, стандарттарды, шағымдану тәртібін, байланыс ақпаратын қамтитын «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер» бөлімі бар. 2023 жыл ішінде ауданда мемлекеттік қызмет көрсету туралы халықты ақпараттандыру мақсатында әлеуметтік желілерде бірнеше рет тиісті материалдар жарияланды.

«Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі ай сайын 4 мемлекеттік қызмет көрсету бойынша ішкі мониторинг бойынша жұмыс туралы есеп береді. 2023 жылға мемлекеттік қызмет көрсету мерзімін бұзу фактілері жоқ.

«Ақмола облысы  білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі  шортанды кентінің  №1 жалпы  орта білім беретін мектебі» КММ-де мемлекеттік қызметтерді көрсету қағидаларының ақпараттық стенді әзірленді. Тиімділік пен қолжетімділік үшін «Өзіне-өзі қызмет көрсету бұрышы» жұмыс істейді. Көрсетілетін қызметті алушылардың мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасына қанағаттануын арттыру үшін мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын арттыру жөніндегі іс-шаралар жоспары және 2024 жылға арналған мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша тұтынушыларды насихаттау және ақпараттандыру жөніндегі медиа-жоспар бекітілді. Мектепте мемлекеттік қызмет көрсету барысына, сапасы мен қолжетімділігіне күнделікті мониторинг жүргізіледі. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 2023 жылғы 31 желтоқсанға дейін мемлекеттік қызметті алушылардың жергілікті атқарушы органдарға мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша шағымдары түскен жоқ.

Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бақылау.

1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша шағымдары туралы мәліметтер.

Өтініш беруші туралы ақпарат

Шағымның мәні

Шағымды қараған және (немесе) шешім қабылдаған орган (ұйым)

Қарау күні