Мектептің 2023 жылға арналған мемлекеттік қызметтерді көрсету туралы есебін қоғамдық талқылау.

«Ақмола облысы  білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі  шортанды кентінің  №1 жалпы  орта білім беретін мектебі» комуналдық  мемлекеттік мекемесі Сіздің назарыңызға 2024 жылғы 1 наурыздан бастап ресми интернет-ресурста мектебі 2023 жылға арналған мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі қызметі туралы есепті жария талқылау өткізілетінін жеткізеді.

Жоғарыда айтылғандарға байланысты барлық ниет білдірушілерді талқылауға белсенді қатысуды сұраймыз.

Жаңартылған күні: 13.02.2024 16:47
Құрылған күні: 13.02.2024 16:50