Балаларының қауіпсіздігіне мүдделі ата-аналарға арналған бес ереже.

Интернетті талқылау күнделікті әдетке айналуы үшін компьютерді жалпы бөлмеге орналастырыңыз, егер балада проблемалар болса, компьютермен жалғыз қалмайды.
 Балаңыздың Интернетте өткізетін уақытын шектеу үшін оятқышты пайдаланыңыз - бұл компьютерге тәуелділіктің алдын алу үшін маңызды.
 Компьютерді қорғау үшін техникалық әдістерді пайдаланыңыз: операциялық жүйедегі ата-ана бақылауы функциялары, антивирус және спам сүзгілері.
Балалардың желідегі қауіпсіздігін қамтамасыз ететін «Отбасылық Интернет ережелерін» жасаңыз.
 Интернетті пайдалану процесінде туындайтын барлық сұрақтарды балаларыңызбен талқылауды ұмытпаңыз, Интернеттегі достарға қызығушылық танытыңыз. Интернеттегі ақпаратқа сыни көзқараспен қарауды және жеке деректерді желіде бөліспеуді үйреніңіз.
Балаларда компьютер мен интернетке дұрыс көзқарасты қалыптастыру

Жаңартылған күні: 16.05.2023 16:41
Құрылған күні: 16.05.2023 16:41