Қазақстандық балаларға, жастарға және олардың ата-аналарына психологиялық көмек көрсетуге арналған CALL-орталығы.

CALL-орталық өз қызметін қазақстандық балаларға, жастарға және олардың ата-аналарына психологиялық көмек көрсету бойынша жүргізеді.
+7 705 483 41 07 телефоны арқылы көмек сұрай аласыз. Сондай-ақ, Direct арқылы көмек сұрауға болатын @callcenterkz Instagram аккаунты ашылды. @doktorsn_of Telegram каналында да көмек ала аласыз.
Егер сіз ыңғайсыздықты сезінсеңіз, апатия сезінсеңіз, күйзеліске ұшырасаңыз немесе өз ойыңызбен және эмоцияларыңызбен бөлісетін ешкіміңіз болмаса, ата-аналарды баланың психологиялық жағдайы алаңдатса, біздің Call-орталыққа мамандарға хабарласуыңызды ұсынамыз. Барлық консультациялар қатаң түрде жеке және құпия болып табылады, қажет болған жағдайда көмек сұраудан қорықпаңыз!
#cisc2022 #qogamgov #pavlodar #pvl #денсаулық #жастар

Жаңартылған күні: 23.02.2023 17:30