Республикалық акция - «Адалдық сағаты»

Мемлекет басшысы Қасым Жомарт Тоқаев өзінің халыққа Жолдауында сыбайлас жемқорлықпен жүйелі күрес мәселесі Қазақстанның мемлекеттік саясатының басымдығы болып қала беретінін атап өтті.
Сыбайлас жемқорлықты жеңуде нақты жетістікке жету үшін балаларды ерте жастан бастап адалдық, адалдық және әділеттілік сияқты қасиеттерге тәрбиелеу қажет.
2020 жылдың қаңтарында республиканың барлық мектептеріндегі сияқты « Шортанды №1 орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акт залында «Адалдық сағаты»  бірыңғай акциясы өтті. Бұл акцияның мақсаты студенттер арасында өскелең ұрпақ арасында адалдық, әділеттілік және сенім құндылықтары сияқты қасиеттерді дамыту болды. Бұл акцияға мектеп аталар одағының өкілі Вдовин Андрей Борисович шақырылды.Осы іс-шараға жауапты бастауыш сынып мұғалімі Костоглод Наталья Ивановна және эдвайзер Кичайкина Татьяна Александровна оқушыларға жақсылық, адалдық, әдептілік туралы айтып, зұлымдыққа қарсы күрестің негізгі құралы ретінде айтты. Сондай-ақ олар өмірде осы құндылықтарды жоғалтпау, ізгілік пен әдептілік адамның өзіне ғана емес, сонымен бірге мемлекеттің игілігі үшін қалай жұмыс істей алатындығы туралы да сөз етті.

Жаңартылған күні: 18.02.2020 14:22
Құрылған күні: 18.02.2020 14:22