1 қазан «Даналық, мейірімділік және құрмет күні».

Жақсы дәстүр бойынша біз қазан айының бірінші күні Халықаралық қарттар күнін атап өтеміз. Қарттар күні – ата-аналарымызды, ата-әжелерімізді ерекше ілтипатпен қоршап алатын мейірімді де жарқын мереке. Бұл мерекеге алдын ала көптеген кездесулер, байқаулар, түрлі сипаттағы фестивальдар дайындалып, өткізіледі.
Сонымен, «Шортанды №1 орта мектебі» КММ оқушылары сынып жетекшілерінің жетекшілігімен бұл мерекеден қалыс қалмай, ардагерлеріне қонаққа барды. Аға ұрпаққа деген зор құрмет пен ілтипаттың белгісі ретінде жігіттер оларды ықыласпен құттықтап, зор денсаулық, амандық, сәттілік тіледі. Ардагерлердің таңданысы мен қуанышы қандай болды. Қарт адамның көзіндегі осындай күлкі мен қуаныш жасы үшін мұндай кездесулерді жылына бір рет өткізіп қана қоймай, жиі еске түсірген жөн!

Жаңартылған күні: 03.02.2023 16:39
Құрылған күні: 03.02.2023 16:39