13.06.2022.

13 маусым «Балапан» КММ «Жалпы білім беру №1 п.Шортанды» лагерінде
«Денсаулық фестивалі» күні ең алдымен көңілді таңғы жаттығу болды. Спортты және салауатты өмір салтын насихаттау мақсатында. Сондай-ақ олар «Жүйрік, күшті, епті» эстафетасын өткізіп, спорттық шеберлікті шыңдап, командалық рухты дамытуға үлес қосты. «Көңілді футболға» біздің жігіттер де қатысты, әр команда өз командасын лайықты қорғауға тырысты. «Күнге күйік» және «Алғашқы көмек» денсаулық минуты ұйымдастырылып, балалар өте пайдалы ақпарат тыңдады. Жігіттер өте жақсы жұмыс жасап, көңілді болды.

Жаңартылған күні: 01.02.2023 11:07
Құрылған күні: 01.02.2023 11:13