27 маусым «Шортанды №1 орта мектебі» КММ-де
«Балапан» мектеп жанындағы лагерьде «Мейірімділік шуағы» келіп, таңғы жаттығулармен басталды. Сондай-ақ ұстаздармен бірге «Жақсылық сыйлайық» атты викторина өткізді. Балалардың «жақсылық», «мейірімділік» ұғымы туралы білімдерін бекіттік. Олар балаларға мақал-мәтелдердің мағынасын түсіндіруге үйретті. Өлеңдерді мәнерлеп оқу, мазмұнын түсіне отырып, сонымен қатар жарыстық көңіл-күй, үнемі және тек жарыста ғана емес, сонымен қатар балалардың өмірінде кездесетін басқа да жағдайларда жақсы істер жасауға деген ұмтылысын қалыптастырды.
Балалар «Жақсылық зұлымдықты жеңеді» атты көп сабақты тамашалады. «Мейірімділік АВС» сурет байқауын өткіздік.

Жаңартылған күні: 02.02.2023 10:14
Құрылған күні: 02.02.2023 10:14