29 маусым «Шортанды №1 орта мектебі» КММ-де

Таңертеңгілік «Емдейтін гүлдер» тақырыбында таңғы жаттығу және бір сағаттық сауықтыру өтті. Лагерьде кеңестік әйгілі «Алқызыл гүл» мультфильмі көрсетілген шағын кинотеатр болды. Мультфильм кейіпкері баланың досы. Мультфильмдер жақсылық пен жамандық, ненің жақсы және ненің жаман екендігі туралы түсінік береді, балаларға сыртқы әлеммен қарым-қатынас жасауды үйретеді. Балалар өздерінің сүйікті мультфильм кейіпкерлеріне еліктеуді ұнатады. Балалар «Музыкалық түймедақ» ойынына белсене қатысты. Балалардың қабілеттерін, интеллектісі мен өзін-өзі ашуға, танымдық іс-әрекетке деген қызығушылығын нығайта білуін сынадық. Ортақ ынта мен шығармашылық ортасын құрды.

Жаңартылған күні: 02.02.2023 10:19
Құрылған күні: 02.02.2023 10:19