30 маусым «Шортанды №1 орта мектебі» КММ

Мектеп жанындағы лагерьде «Қоштасу күні» болды. Біздің күніміз музыкалық таңғы жаттығулардан басталды. Біздің балалар «Мен лагерьде не үйрендім» сауалнамасын толтырды. Балалар үшін бұл қиын күн олардың есінде ұзақ сақталады. Лагерь директоры Анастасия Викторовна балаларды лагерьдің жабылуымен құттықтады. Күннің соңында құттықтаулардан кейін балалар жаяу серуенге шықты, онда балалар жазғы сауықтыру лагерінен алған әсерлерімен бөлісті! Балалардың жаздың қалған уақытында жақсы демалып, тоңып, жаңа оқу жылына дайындалуларына тілектеспіз.

Жаңартылған күні: 02.02.2023 10:23
Құрылған күні: 02.02.2023 10:23