Мансап бойынша кеңес

2018 жылдың 12 қазанында Шортанды орта № 1 мектебінде Шортанды ауданының Шұғыланды ауданының өртке қарсы қызметінің аға оқытушылары мен қызметкерлерімен, Шағандыев Ж. М., Шортанды облысы Төтенше жағдайлар министрлігінің аға инженері және 18 жедел жәрдем күзетінің бастығы азаматтық қорғау лейтенанты А.И.Баймұхановпен кездесу өтті. Әңгіме барысында Сағадиев Ж.М. студенттерді өрт сөндірушілердің кәсіби қызметімен таныстырды. Сонымен қатар ол студенттеріне «ҚР ІІМ ТЖК Көкшетау техникалық институты» туралы, оқуға үміткерлердің келу, іріктеу және қабылдау кестесі туралы айтты.

Жаңартылған күні: 12.05.2020 13:12
Құрылған күні: 12.05.2020 13:52