Физикадан «Тірі сабақтар» экскурсиялық-танымдық туры

«Атамекен» Ұлттық кәсіпкерлер палатасы мен «Kazakh Tourism ҰК» АҚ арасындағы жол картасы шеңберінде No1 Шортанды орта мектебінің 8 сынып оқушылары белсенді қатысқан «Тікелей сабақ» жобасы құрылды. 2020 жылдың 11 қарашасында балаларға экскурсиялық-танымдық тур ұйымдастырылды. Физикадан «тірі сабақтар» екі жерде өткізілді. Сонымен, болашақ энергия мұражайында «Нұр Әлем» баламалы энергия көздерінің жұмыс істеу принципін көрсетті. Студенттердің экскурсиясының келесі нысаны теміржол көлігі персоналын бағалау және дамыту оқу орталығы болды. Сегізінші сынып оқушыларына тепловоз қозғалтқышының, турбокомпрессордың жұмысы, цилиндр принципі түсіндіріліп, көрсетілді. Ұлдар мен қыздар гидтердің қиын сұрақтарына сәтті жауап берді. Содан кейін жігіттер шынайы дизель мен электровоз кабиналарына толығымен еліктейтін арнайы тренажерлерде машинист және машинист көмекшісінің рөлдерін сынап көрді. Оларға сиыр немесе жолды бөгеп тұрған көлік түрінде кедергі жасалды, бірақ студенттер оларды жеңе білді. Жігіттер уақыттарын қызығушылықпен өткізді, көптеген қызықты нәрселерді білді.

Жаңартылған күні: 18.02.2021 09:28
Құрылған күні: 18.02.2021 09:28