Кітапханаға экскурсия «Балалар мұнда келеді - әлемдегі барлық нәрсені біліңіз»

«Шортанды ауылындағы №1 орта мектеп» КММ-де кітапханашы 1-сынып оқушыларына «Балалар бұл жерге дүниедегі барлық нәрсені білу үшін келеді» атты экскурсия өткізді. Мақсаты: Кітапханамен таныстыру, кітапқа деген қызығушылығын қалыптастыру. Балалар кітапхана деген не, кітапханада қанша кітап бар, олардың қайсысы балаларға арналған екенін білді. Балалар кітаптарға қызығушылықпен қарады. Қорытындылай келе, балаларға кітап және атақты ертегі кейіпкерлері туралы жұмбақтарды табу ұнады.

Жаңартылған күні: 03.02.2023 16:35
Құрылған күні: 03.02.2023 16:35