Компас мамандықтары

«Мен кім боламын?» Деген сұрақ. әр жас өзін-өзі сұрайды. Мұнда бастысы шатаспау, өзіңізді бағдарлау және қызығушылықтарға, қабілеттерге, мүмкіндіктерге, құндылық бағдарларына және сайып келгенде, кәсіптің кандидаттың жеке басына қойылатын талаптарға сәйкес келетін дұрыс таңдау жасау емес. Үлкен жасөспірімнің дұрыс таңдауы болашақтағы жетістікке, өзін-өзі тануға, психологиялық және материалдық игілікке бастайды.Студенттердің болашақта бұл таңдауды дұрыс жасай алуы үшін, сонымен қатар студенттердің адам қызметінің әртүрлі түрлеріне бейімділігін, кәсіптер әлемімен байланысты теориялық идеялар мен тұжырымдамаларды қалыптастыру; 2019 жылдың 18 қаңтарында №1 Шортан орта мектебінде оқушыларды мамандықтар әлемінің әртүрлілігі туралы хабардар ету, 1-11 сынып оқушылары арасында «Мамандықтар компасы» байқауы өтті.

Жаңартылған күні: 12.05.2020 13:25
Құрылған күні: 12.05.2020 13:45