Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған балалар суреттер байқауы

«No1 Шортанды орта мектебі» мемлекеттік мекемесінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған балалар суреттерінің байқауы өтті. Жігіттер аңғал әрі әсерлі, бірақ әрдайым шынайы суреттермен өз еліне деген сүйіспеншілік пен мақтаныш сезімдерін білдірді. Балалардың әр жұмысында жігіттер Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентін құрметтейтіні және оны мақтан тұтатыны анық. Балалық шақтан бастап біз балалардың бойында патриоттық сезімді, өз Отанына деген сүйіспеншілікті қалыптастыруымыз керек.

Жаңартылған күні: 18.02.2021 11:23
Құрылған күні: 18.02.2021 11:23