Қажымұқан Мұңайтпасовтың 150 жылдығына арналған республикалық бейне челлендж

2021 жылдың 12 ақпанында No1 Шортанды орта мектебі мен No2 Шортанды орта мектебінің оқушылары қатысқан Қажымұқан Мұңайтпасовтың 150 жылдығына орайластырылған Республикалық бейне челлендж өтті.
Жобаның басты міндеті - Қазақстан халқының мәдени құндылықтарын тәрбиелеу және сақтау! Қажымұқан Мұңайтпасов - халықаралық аренада Қазақстан жерінің даңқын шығарған аты аңызға айналған батыр! Біздің міндетіміз - өткен ұрпақтың мұраларын, дәстүрлері мен мәдениетін жас ұрпаққа жеткізу.

Жаңартылған күні: 22.02.2021 12:35
Құрылған күні: 22.02.2021 12:35