Табиғи-математикалық цикл бойынша әл-Фараби атындағы халықаралық олимпиаданың нәтижелері.

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Дарын» Республикалық ғылыми-практикалық орталығы ұлы ғалым, философ, ойшыл Әбу Наср әл-Фарабидің 1150 жылдығын мерекелеу шеңберінде алғаш рет 2020 жылғы 30 қазанда онлайн режимінде әл-Фараби атындағы жаратылыстану-математикалық цикл пәндерінен Халықаралық олимпиада өтті.
Олимпиаданың негізгі мақсаттары мен міндеттері: дарынды балаларды және талантты жастарды анықтау, академиялық пәндерге қызығушылықты дамыту, оқушылардың шығармашылық белсенділігін дамыту, олардың мәдени ауқымын кеңейту, сыныптан тыс жұмыстарды жандандыру, олимпиадаға қатысушыларға өзіндік бағалауды ұсыну білім мен білік.
Олимпиадаға №1 орта мектептің 10-сынып оқушылары қатысты.
Математика бойынша - Мороз Алина II орын, оқытушы Таукелова А.Б.
Биологиядан - Мамилова Айғаным І орын, Торғай Илья - ІІ орын мұғалім Абдрашева К.К.

Жаңартылған күні: 18.02.2021 11:12
Құрылған күні: 18.02.2021 11:12