Тақырып бойынша сабақтар: «Мейірімділік - бұл адамның жүрегін жылытатын күн».

12.02.2021 жылы Шортанды қаласындағы «No1 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ-де өзін-өзі тану пәнінің мұғалімдері «Мейірімділік - адамның жүрегін жылытатын күн» тақырыбында сабақтар өткізді. Сабақтың мақсаты балалардың мысалдары мен өмірлік тәжірибесі негізінде мейірімділік категориясын қалыптастыру болды. Мейірімді адам болудың қаншалықты маңызды екенін көрсетіңіз, жақындарыңызға ғана емес, айналаңыздағы адамдарға да жылы және жылы қарым-қатынасты қалыптастырыңыз.Сабақтың нәтижесі - әр адам қоршауда болуды армандайтын балаларды түсіну болды. жақсы, мейірімді адамдар. Бұл үшін сіз өзіңіз бірдей болуыңыз керек.

Жаңартылған күні: 22.02.2021 12:46
Құрылған күні: 22.02.2021 12:46