«Ұлттың ұлы тәлімгері» көрмесі

2022 жылы Алаш қозғалысының рухани көсемі, мемлекет және қоғам қайраткері, қазақ тіл білімі мен әдебиеттану ғылымының негізін салушы, ақын Ахмет Байтұрсынұлының туғанына 150 жыл толады.
Ахмет Байтұрсынов – қазақ халқының бақытты болашағы үшін жанын қиған түркітанушы ғалым, аудармашы, ұстаз, публицист және өз Отанының нағыз патриоты! Ол білім, тіл, әдебиет салаларында ірі реформатор болды.
Мерейтойды мерекелеу аясында «Шортанды №1 орта мектебі» КММ, кітапханашы Морган И.А. «Ұлттың ұлы тәлімгері/Ұлттың ұлы тәлімгері» атты жеке көрме ұйымдастырылды.
Көрмеде Ахмет Байтұрсынұлының өмірі мен шығармашылығы, шығармашылығы туралы әдебиеттер қойылған.

Жаңартылған күні: 02.02.2023 11:48
Құрылған күні: 02.02.2023 11:48