«7Я» отбасылық клубы

Отбасылық клуб
Бұл отбасылардың нақты қажеттіліктерін ескере отырып және процеске қатысушылардың белсенді өмірлік позициясын қалыптастыруға, отбасы институтын нығайтуға, балаларды тәрбиелеу тәжірибесін бере отырып, ықпал ететін ата-аналармен жұмыстың перспективалы түрі.
Отбасылық клубтың мақсаты:
қазақстандық қоғамда дәстүрлі отбасылық құндылықтарды сақтау, отбасылық культ құру, жас ұрпақтың бойында отбасы құруға және ата-аналарға жауапкершілікпен қарау сындарлы көзқарасын қалыптастыру.
Клубтың міндеттері:
Балалар, ата-аналар мен тәрбиешілер арасындағы қарым-қатынас үшін жағымды эмоционалды жағдай жасаңыз
Ата-аналардың педагогикалық білімдері мен дағдыларын белсендіру және байыту.
Ата-аналардың құқықтық мәдениетін арттыру, балаларды тәрбиелеуге саналы көзқарас қалыптастыру.
Ата-аналардың психологиялық-педагогикалық мәдениетін арттыру.
Бірлескен іс-әрекетте балалар мен ата-аналардың шығармашылығын дамыту.
Отбасы тәрбиесінің тәжірибесін қорытындылау.