1-сыныпта құжаттарды қабылдау

1-сыныпқа құжаттар қабылдау 1 сәуірде басталады
1-сыныпқа құжаттарды қабылдау 1 сәуірде басталады және 1 тамызға дейін жалғасады. Бұл оқу процесінің барлық қатысушыларына ыңғайлы болу үшін жасалды.
🔸Ата-аналар мектеп туралы алдын-ала шешім қабылдап, қажетті құжаттарды уақытында тапсырып, оқу құралдарын жинай алады.
🔸 Мектеп басшылығы сабақтарды алдын-ала аяқтай алады, оқулықтардың қажетті санын сатып алады, сағаттар үлестіреді және мұғалімдер құрамын анықтай алады.
Сіз келесі құжаттарды тапсыру арқылы egov.kz арқылы жүгіне аласыз:
✅ ата-аналардың (немесе оларды алмастыратын адамдардың) өтініші;
✅ баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі;
✅ 02 026 / у-3 нысаны бойынша «Баланың денсаулығының паспорты» бойынша денсаулық жағдайы туралы құжат;
✅ 06 денсаулық жағдайы туралы құжат 063 / у нысаны;
✅ 3x 3x4 екі фотосурет.
❗️ Өтінім 1 жұмыс күні болып саналады.
@edu_news_qz