Оқуды эвакуациялау

13.02.2020
2020 жылғы 4 қаңтарда №1 Шортанды орта мектебінде Шортанды ауданының төтенше жағдайлар бөлімімен және ПМ-18 бірлесіп өрт және тактикалық жаттығулар өткізілді, оның барысында балаларды, оқытушылар құрамы мен техникалық персоналды қауіпсіз эвакуациялау процедурасы жасалды. Бөлімнің жеке құрамымен қатар өрт сөндіру құралдарын жеткізудің негізгі әдістері мен әдістері, жеке құрам мен мектеп әкімшілігінің адамдарды құтқару және өртті жою бойынша бірлескен әрекеттері пысықталды.