«Өзін-өзі тану» онкүндігі - 2020

16.02.2020
02.07.2010 ж. «№1 Шортанды орта мектебі» мемлекеттік мекемесінде коллаждардың шығармашылық көрмесі өтті, онда балалар туыстары мен достарына, достарына, жануарларына, табиғатына және әрине өз мектебіне махаббат пен мейірімділікпен жасаған шығармашылық жұмыстарын ұсынды. Бұл көрме эстетикалық талғамның дамуына, оны дарытуға, шығармашылыққа қызығушылық танытуға, адамның адамгершілік қасиеттерін тәрбиелеуге, әр баланың жеке басын рухани және үйлесімді қалыптастыруға ықпал етті.