«Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Шортанды кентінің №1 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа №1 поселка Шортанды отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области"

«Өзін-өзі тану» онкүндігі - 2020

16.02.2020
02.12.2010 жылы «№1 Шортанды орта мектебі» мемлекеттік мекемесінде өзін-өзі тану онкүндігінің салтанатты жабылуы өтті. «Өзін-өзі тану» онкүндігінің нәтижелері бойынша оқушылар мектепте бұл пән өте маңызды, сіз өзіңізді бала кезден бастап білуіңіз керек, содан кейін ересек өмірге қадам басу оңай болады деген қорытындыға келді. Бұл пән жақсы көруге және жақсылық жасауға үйретіледі. Адамдарға қуаныш, махаббат әрқашан, кез-келген жағдайда, сіздің рухани әлеміңіз бай болады, адамдар сізге қол жетімді болады, өмір сүру оңай болады, біз өз ұстанымдарымыздан өтіп, қорлауды кешіруді үйренеміз. Адам басқа адамдарға қатысты осындай керемет қасиеттерді артында көрсетсе, қанаттары пайда болғандай, сіз жақсылық жасағыңыз келеді, ал адамдар бұған мейірімділік танытса, олар да мейірімділік таныта бастайды. Бірақ мен шынымен де біздің әлемде осындай адамдар көп болғанын қалаймын.