Рыцарьлық турнир

16.02.2020

13 ақпанда 2020 ж. Шортандинское №1 орта мектебінде сыпайылықпен турнир өткізілді. Мақсаты: балаларды әр түрлі өмірлік жағдайдағы әдептілік пен әдеп ережелерімен таныстыру, жағымды эмоциялар мен әлемге позитивті көзқарас қалыптастыру. Сыпайылық тақырыбы қазіргі мектептерде үнемі бастауыш сыныптан бастап, үлкеннен бастап, үнемі көтеріліп отыруы керек, өйткені сыпайылық - білімді адамның маңызды қасиеттерінің бірі. Мұғалімнің міндеті - оқушыларға жақсы формамен, этикалық және моральдық нормаларды ұстанатын мектеп жағдайын жасау.