Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуына арналған шара

16.02.2020
2020 жылғы 14 ақпанда №1 Шортанды орта мектебінде Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуына арналған гала-концерт өтті. Концертте Ауған соғысы туралы көптеген өлеңдер мен әндер шырқалды. Олардың ерлігі туралы айтқан В.Давыденко мен А. Ф. Колпаковтың құрметті қонақтары шақырылды.
Бұл соғыс туралы адамдардың есінде ұзақ уақыт сақталады, өйткені оның тарихы жауынгерлердің қанымен, аналардың көз жасымен, қалайы жұлдыздармен жазылған обелисктермен және алдыңғы желмен біздің өміріміздің әндерінде жазылған. Бұл соғыс оттан өртеніп, өзінің майдан шебері мен өнегелік сабақтарын білген ұрпақтың рухында мәңгі сақталады. Барлық соғыстарды - интернационалистерді мерекемен құттықтаймын.