Заңды апта

04.03.2020
2020 жылдың 4 наурызында  Шортанды №1орта мектебінде заң апталығы аясында 4-7 сынып оқушылары арасында «Бала құқығы» тақырыбында тренинг өтті. Желіде ювеналды полиция инспекторы, полиция капитаны Сагындыкова С.Г. Инспектор студенттерді олардың құқықтары мен міндеттерімен таныстырды.
Мектеп директоры Д.Жараров және директордың орынбасары Б.П. Калиев А.М. Мектеп Жарғысының сақталуына және кешке ата-анасының қамқорлығынсыз балалардың үйден тыс жерде болуына ерекше назар аударылды.