Бос жұмыс орны

24.04.2024
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 21 ақпандағы бұйрығына сәйкес «Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімінің Шортанды ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ. 2012 жылғы № 57 «Білім беру саласындағы мемлекеттік ұйымдардың бірінші басшылары мен педагог қызметкерлерін лауазымдарға тағайындау, қызметтен босату қағидалары» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – ҚМУ) педагог кадрларының бос лауазымдарына орналасуға конкурс жариялайды.
КМУ мекенжайы: Қазақстан Республикасы, 021606, Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Шортанды ауылы, Пионерская көшесі.
Телефон: 8 (716) 31 2 16 96
Электрондық поштасы: akm_shortandy_1@mail.ru
1) Әлеуметтік педагог – 1 ставка.
Құжаттар тізімі:
1) қоса берілетін құжаттардың тізбесін көрсете отырып, конкурсқа қатысуға өтінім;
 2) жеке басын куәландыратын құжат;
3) кадрларды есепке алу бойынша толтырылған жеке парағы;
4) лауазымға қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес білімі туралы құжаттардың көшірмелері;
 5) еңбек қызметін растайтын құжаттың көшірмесі;
6) денсаулығы туралы анықтама;
7) психоневрологиялық ұйымнан анықтама;
8) наркологиялық ұйымның анықтамасы;
9) аттестаттау нәтижелері туралы сертификат немесе педагог-модератордан төмен емес қолданыстағы біліктілік санатының сертификаты;
10) 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бос немесе уақытша бос педагог лауазымына орналасуға үміткердің толтырылған Бағалау парағы.
Лауазымдық жалақысы еңбек өтіліне, санатына және біліміне байланысты (150 000-200 000 теңгеден) штат кестесіне сәйкес. Декреттік демалыста жұмыс істеу. Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар топтамасы конкурс өткізу туралы хабарландыру жарияланған күннен бастап 7 жұмыс күні ішінде (2024 жылғы 24 сәуірден 6 мамырға дейін) тапсырылуы тиіс.