11 маусым 2019

Бүгін музыкалық зарядтаудан басталды, содан кейін «Біз салауатты өмір салтын қолдаймыз» ақпараттық-ойын бағдарламасы өткізілді. Бұл күннің ұраны: «Жер балалары - салауатты өмір салты үшін». «Мен бәрін білгім келеді» сырттай тур. Командалық жарыс - «Барлығы біреу және бәрі біреу үшін» Достық жеңіске жетті Спорттық жарыстар әртүрлі спорттық және ойын-сауық ойындарына толы болды, балаларға салауатты өмір салтын қалыптастыру, балалардың денсаулығын нығайтуға ықпал ететін көптеген қызықты әсерлер қалдырды. Жарыстар үлкен қуанышпен өтті.

Жаңартылған күні: 19.06.2019 17:05
Құрылған күні: 16.02.2020 19:06