20 маусым «Шортанды №1 орта мектебі» КММ-де

Күн көңілді таңғы жаттығумен басталды.Сонымен қатар «Мен денсаулықты таңдаймын» салауатты өмір салтын қалыптастыруға арналған тренингтер циклінде «Күн, ауа және су – біздің ең жақсы досымыз» атты денсаулық минутын өткіздік. Бүгін «Балапан» мектеп жанындағы лагерь балалары «Туған жолдар» ойын-саяхатына қатысты. Спорттық жарыстар теңізі болды. Балалар мен мұғалімдер көп жағымды әсер алды. «Мен ғажайыптар жасай аламын» шығармашылық семинары да жоспар бойынша өткізілді. Біздің күннің соңында жігіттердің көңіл-күйлері тамаша болды.

Жаңартылған күні: 01.02.2023 14:47
Құрылған күні: 01.02.2023 14:47