22.06.2022

2022 жылдың 22 маусымында «Балапан» мектеп жанындағы лагерьде мұғалімдер күнді таңғы жаттығулармен бастап, мектебімізде орналасқан Даңқ залынан өтті. Балаларға ауылымыздың батырлары, бақытты балалық шағы мен басындағы бейбіт аспан үшін жанын қиғандар туралы тарихи деректер ұсынылды. Одан кейін гүл шоқтарын қою үшін естелік обелискіне бардық. Обелиск жанында балаларға соғыстың қалай, не үшін және не үшін басталғаны туралы шағын лекция оқылды. Лагерьге оралған соң «Ұлдар соғыс суретін салуда» атты сурет байқауы өткізілді. Бірақ, мұңды және мұңды сызбаларға қарамастан, жігіттер тамаша көңіл-күйде болды, өйткені жарқыраған күн жарқырап, айнала құстар сайрап тұрды.

Жаңартылған күні: 01.02.2023 14:58
Құрылған күні: 01.02.2023 14:58