15 маусым «Шортанды №1 орта мектебі» КММ-де
«Балапан» мектеп жанындағы лагерьде таңғы жаттығулардан кейін «Заң күні» өтті. Біз оны «Не жақсы, не жаман?!» танымдық ойынынан бастадық. оларды қызықты тапсырмалар күтіп тұрды. Балалардың жақсы және жаман істер туралы білімдерін кеңейту. Адамдармен сыпайы қарым-қатынас жасау түрлерін балалармен қайталады. Сондай-ақ, балалармен бірге еліміздің дамуының қысқаша тарихын ашатын «Заң білгірі» викторинасын өткізді.
Одан кейін жас ұрпақтың құқықтық мәдениетін қалыптастыру мақсатында «Менің құқықтарым мен міндеттерім» атты таныстырылымды тамашалаған жігіттер.

Жаңартылған күні: 01.02.2023 11:18
Құрылған күні: 01.02.2023 11:18