27 маусым 2019

Таңертеңгілік жаттығу балаларды шаттыққа бөледі. Олар «Джунглидің аты» ойынына белсенді қатысты. «Жыртқыштар мен шөпқоректілер» тобы. Мұнда «Пингвиндер», «Тасбақа-саяхатшы» т.б. Таза ауада балалар ойын бағдарламасында сайысқа түсті. Осыдан кейін балалар «Орманда өзін қалай ұстау керек» әңгімесін тыңдады. Қорытындысында «Жануарлар әлемінде» танымдық викторина 2 команда қатысып, достық жеңімпаз атанды.

Қорытындылай келе, доппен ойнап, таза ауада арқанмен секіру.

Жаңартылған күні: 28.06.2019 15:42
Құрылған күні: 16.02.2020 18:24