Челендж: "Туған елге - мың алғыс"

Күнтізбелік 1 наурыз жақында ерекше күн болды. Көктемнің бұл күні ашық тілектердің шын жүрегімен сіңген жарық пен жылулыққа толы. Себебі дәл осы күні 1 наурызда Қазақстан халқы Ассамблеясы құрылды. «Біз барлығымыз бұл мерекені 1 наурызда барлық этностардың бір-біріне және осы адамдарды туысындай қабылдаған мейірімділік көрсеткен қазақтарға алғыс айту күні ретінде атап өтеміз. Бұл күн мейірімділіктің, достықтың жарқын мерекесіне айналуы мүмкін, барлық қазақстандықтардың бір-біріне деген сүйіспеншілігі. », - деді Н.Ә.Назарбаев.

Жаңартылған күні: 01.03.2021 15:38
Құрылған күні: 01.03.2021 15:38