А.Байтұрсынұлының 150 жылдығына арналған айтыстар.

«Қазақстан тілдері апталығы күні» атты білім беру бағдарламасының апталығы аясында А.Байтұрсынұлының 150 жылдығына арналған пікірсайыстар өтті. Шараға 10-11 сынып оқушылары, «Брут» зияткерлік пікірсайыс клубының мүшелері қатысты. оқыту үдерісінде әртүрлі пікірлермен жұмыс жасаудың маңыздылығын түсіндірді. Жігіттер білім беру жүйесінің мәселесін әр қырынан қарастырып, көптеген оң және теріс жақтарын талқылады.

Жаңартылған күні: 03.02.2023 09:25
Құрылған күні: 03.02.2023 09:25