Мектеп жасына дейінгі балаларға арналған динамикалық үзілістер

Мектеп жасына дейінгі балалар үшін динамикалық үзілістер дегеніміз не? Бұл әрбір баланың қозғалысқа деген табиғи қажеттілігін қанағаттандыратын, күні бойы жүргізілетін шағын белсенді әрекеттер. Мобильді іс-әрекеттер балалардың көңілін көтереді, оқуға қолайлы атмосфера жасайды, релаксация элементтерін өткізеді, жүйке кернеуін шамадан тыс жүктемеден босатады, балаларды өзара біріктіреді, қарым-қатынас дағдыларын тәрбиелейді және дамытады, зейінін, сөйлеуін, ойлауын және есте сақтауын дамытады.

Жаңартылған күні: 04.05.2022 12:20
Құрылған күні: 04.05.2022 12:20