«Теңге - ұлттық валютамыз» тақырыбында бірыңғай сынып сағаттары

«No1 Шортанды орта мектебі» мемлекеттік мекемесінде «Теңге - ұлттық валютамыз» тақырыбында бірыңғай сынып сағаттары өткізілді. Теңгенің тарихы - бұл Қазақстан тарихы. Мұны растау - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Н.Ә.Назарбаевтың: «Теңге ұлттық валюта ретінде біздің еліміздің тарихында тәуелсіздікке экономикалық негіз ретінде ғана емес, сонымен қатар толыққанды рөл атқарды. біздің елдің бір бөлігі, оның уақытының белгісі ... »

Жаңартылған күні: 18.02.2021 11:06
Құрылған күні: 18.02.2021 11:06