Сынып сағаттары: «1 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні»

«No1 Шортанды орта мектебі» мемлекеттік мекемесінде «1 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні» тақырыбында сынып сағаттары өткізілді. Бұл іс-шараның мақсаты - студенттерді Ұлт Көшбасшысы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың өмірімен таныстыру, ол үшін мемлекет бірлігі, патриоттық сезімін оятып, Отанға деген сүйіспеншілік сезімін оятып, өз елі мен өз Президентіне деген мақтаныш сезімін ұялатады. маңызды болып табылады.

Жаңартылған күні: 18.02.2021 11:20
Құрылған күні: 18.02.2021 11:20