Күзгі қолөнер сайысы

«No1 Шортанды орта мектебі» мемлекеттік мекемесінде күзгі каникул кезінде күзгі қолөнер сайысы өткізілді.
Бұл көрмеде жеңімпаздар мен жеңілгендер жоқ, ең бастысы оған қатысу. Онда балалар жасаған қолөнер бұйымдары өте көп болды. Жұмыстар негізінен табиғи материалдардан жасалған. Бұл түсінікті де - күзгі көрме. Жылдың дәл осы мезгілінде табиғат қолөнерге арналған материалдармен жомарт.
Табиғи материалдардың алуан түрлілігін қараңыз: ағаштардың құлаған жапырақтары, түрлі жемістер мен көкөністер, жидектер, конустар және т.б.

Жаңартылған күні: 18.02.2021 10:11
Құрылған күні: 18.02.2021 10:11