Жеңіс күніне арналған онлайн концерт.

«Шортанды ауылының No1 орта мектебі» КМУ -де Жеңіс мерекесіне арналған онлайн -концерт өтті. 9 мамырда бүкіл ел Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 76 жылдығын атап өтуде. Біздің еліміз үшін бұл дата ерекше мәнге толы. Бұл бейбіт уақытта жаралардан қайтыс болған майдан даласында қаза тапқандардың қасиетті естелігі. Бұл - тірі ардагерлерге құрмет. Жеңімпаздардың ұрпағы алдындағы біздің парызымыз - соғыстың тарихи жадын сақтау, бірде -бір қаза тапқан жауынгерді ұмытпау, соғыс пен еңбек майданының тірі ардагерлеріне, ерліктері үшін соғыс балаларына тағзым ету.

Жаңартылған күні: 11.10.2021 11:54
Құрылған күні: 11.10.2021 11:54