«Өзін-өзі тану» адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасының авторы С.А.Назарбаеваның 80 жылдығына арналған құттықтау хаттары.

2021 жылы 11 ақпанда Шортандыдағы «No1 жалпы білім беретін мектеп» КММ-де «Өзін-өзі тану» адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасының авторы С.А.Назарбаеваның 80 жылдығына орай құттықтау хаттары шығарылды. Әр бала өзінің даралығын көрсетті. Сол күні жақсылық, бақыт, сәттілік, өркендеу және көптеген жағымды және жақсы нәрселер туралы тілектер әр баланың жанынан шықты.

Жаңартылған күні: 22.02.2021 12:42
Құрылған күні: 22.02.2021 12:42