Соңғы қоңырау мерекесі

Бүгін, 2021 жылы 25 мамырда «Шортанды қаласындағы No1 мектеп» КММ -де соңғы қоңырау мерекесі өтті.
Әр оқушының өмірінде мектептегі соңғы қоңырау-қуанышты және көптен күткен оқиға. Олар бұл күнге алдын ала дайындалады, костюмдер, көйлектер таңдайды, шаш жасайды. Мектеп түлектері кейде танылмайтын болып қалады.
Құрметті түлектер, сіздерге ең алдымен мықты денсаулық, табыс, шыдамдылық пен сәттілік, қуаныш пен бақыт тілейміз. ҰБТ -ны сәтті тапсырып, жоғары оқу орнына түсу, сүйікті мамандығыңды игеру және біздің елдің лайықты азаматы болу үшін, сенің ата -анаң сенімен әрқашан мақтана алады.

Жаңартылған күні: 11.10.2021 12:06
Құрылған күні: 11.10.2021 12:06