«Сіренке- бір өмірдің бағасы» байқауының нәтижесі

Балалық еркеліктерден туындаған өрттердің санын азайту және балалардың өлімін азайту мақсатында Төтенше жағдайлар министрлігі қызметкерлерінің ұйымдастыруымен Шортанды облысында «Матч - бір өмірдің бағасы» айлығы өтті. Бір ай ішінде сурет байқауына No1 Шортандин орта мектебінің оқушылары белсенді қатысты. Осы байқаудың қорытындысы бойынша 4 сынып оқушысы Рыбальченко Александра құрметті 3 орынға ие болды. Ақмола облысы Төтенше жағдайлар министрлігі Шортанды ауданы Төтенше жағдайлар бөлімінің бастығы атынан дипломмен және естелікпен марапатталды. Подполковник Ж.Қ. Габдуллина.

Жаңартылған күні: 18.02.2021 09:44
Құрылған күні: 18.02.2021 09:44