Сауат ашу және сөйлеуді дамыту негіздері бойынша сабақтар

2022 жылдың 2 тамызында «Бөбек мектебінде» болашақ бірінші сынып оқушылары үшін сауат ашу және сөйлеу тілін дамыту негіздері бойынша сабақтар өткізілді. Балалар суреттер бойынша әңгіме құрастырды, иллюстрациялар бойынша ертегілерді оқып, қайталады. «Дыбыс», «буын», «сөз», «сөйлем» ұғымдарымен таныстық. Бұл сабақтардың мақсаты балалар көркем әдебиетінің шығармаларымен таныстыру арқылы ауызекі байланыстыра сөйлеуді дамыту, оқу және қайталау дағдылары мен дағдыларын қалыптастыру болды.

Жаңартылған күні: 02.02.2023 10:37
Құрылған күні: 02.02.2023 10:37