«Өзін-өзі тану» онкүндігі - 2020

16.02.2020

02.06.2010 жылы «Өзін-өзі тану: махаббат пен шығармашылық педагогикасы» онкүндігі аясында «Жарқыраған жұлдыздар» байқауы өте қызықты өтті, оған мектеп оқушылары қатысты. Бұл байқау біздің дарынды балалардың мектебімізде қалай оқитынын көрсетті. Әр оқушы ән айтып, би биледі. «Егер жұлдыздар жанса, бұл біреудің қажет екенін білдіреді». Әр қатысушы өз жұлдызын жағып үлгерді.

Көрермендер үлкен қошеметке бөленді. Мерекелік көңіл-күй залда, сахнада, мұғалімдер мен студенттердің жүрегінде көтерілді. Барлық қатысушылар мен қонақтар жақсы көңіл-күймен кетті.