Мектеп тарихы

Мектеп ғимараты 1968 жылы 22 желтоқсанда пайдалануға берілді. Жаңа жылдық бал - маскарад жаңа екі қабатты мектептің ғимаратында өтті. 1969-1970 жылдары мектепте 830 оқушы оқыды.
Локтионов Петр Терентьевич мектеп директоры болып тағайындалды. Оқу бөлімінің бастығы - Смирнова Надежда. Тәрбие жұмысының жетекшісі - Пилипасс Роза Ивановна. Мектептің әскери нұсқаушысы Сотниченко Владимир Иванович болды.
Алғашқы 1968-1969 оқу жылында мектеп бітірушілердің 3 класын бітірді. Олардың ішінде Володина Л, Обухова Л., Гаас А, Кругляк Л, Кеккел Б, Мельник П, Савук Н. және басқалар.

Жаңартылған күні: 05.08.2016 15:08
Құрылған күні: 20.02.2020 17:23